باربری پاسداران

تلفن­های تماس باربری جام جم (۷۷۳۴۸۵۹۴ و ۷۷۳۴۶۱۹۶ و ۰۹۱۹۰۷۶۲۹۵۱)

شرکت حمل و نقل جام جم (باربری جام جم) با قدمت بیش از ۳۰ سال در حمل و نقل درون شهری (و برون شهری) با برخورداری از کارگرهای ورزیده، با اخلاق و خصوصاً نیروی جوان، دارای کادری مطمئن و مدیریتی عالی بوده که بصورت شبانه روزی در خدمت همشهریان و هموطنان گرامی می­باشد. شرکت جام جم با تخصص باربری در سراسر شهر تهران (شمال تهران و منطقه پاسداران بصورت ویژه) همواره برای باربری لوازم و اثاثیه شما آماده به خدمت می­باشد.

شعبه پاسداران این باربری بصورت شبانه روزی به محله­های پاسداران، مجیدیه شمالی، شهید عراقی، استاد حسن بنا (هروی)، بنی هاشم، شمس آباد، شریعتی، گل نبی، حسینیه ارشاد، قباد، پل رومی، ضرابخانه، دروس، قلهک، یخچال، شهید کلاهدوز، قیطریه، رستم آباد، اندرزگویان، چیذر، شهید باهنر، کامرانیه، سید خندان، داوودیه، دارآباد، دربند و محله­های مجاور ارائه خدمت می­کند.

اهم خدمات این باربری عبارتند از:

  • کارگران حرفه­ای و متخصص: اکثر نیروهای این باربری جوان و متخصص بوده و حداقل بالای ۱۰ سال تجربه کار در این زمینه را دارند.
  • بسته بندی حرفه­ای اثاثیه: این باربری با برخورداری از کارتن­های مقاوم و محکم، نایلون­، کیسه ضربه­گیر حباب دار، سلفون و مانند آن به بهترین نحو اثاثیه را بسته­بندی کرده و اثاثیه به بهترین حالت منتقل خواهد شد.
  • انتقال به کامیون و بارچینی: این باربری با برخورداری از بارچین­های حرفه­ای با حداقل ۱۲ سال فعالیت در این زمینه، با استفاده از کاورها و ضربه گیرها، اثاثیه را به مناسب­ترین حالت چینش خواهند کرد تا اثاثیه با بیشترین اطمینان به مقصد منتقل شود.
  • برخورد مناسب کادر باربری: این باربری با برخورداری از نیروهای جوان، ورزیده و خوش اخلاق، زمینه برای اطمینان خاطر و آسایش شهروندان را فراهم می­کند.
  • خودروهای به روز و مناسب نوع بار شما: این باربری با برخورداری از کامیون­های (ایسوزو و هیوندای) بزرگ، مسقف، کفی مناسب اثاث کشی و روان، زمینه برای ایجاد یک تجربه جابجایی مطمئن را فراهم خواهد آورد.
  • خودروهای وانتی: این باربری علاوه بر کامیون­های مجهز، از وانت­های مجهز به ضربه­گیر و بارچین برخوردار بوده که در صورت نیاز آماده ارائه خدمات به شهروندان می­باشد.
  • باربری شبانه روزی: این باربری بصورت شبانه روزی اقدام به پاسخگویی به تماس­های همشهریان را خواهد داشت تا در صورت نیاز به رزرو و یا ارسال نیرو در خدمت همشهریان عزیز باشد.
  • باربری شرکت ها و ادارات: این باربری همچنین در کنار نقل و انتقال اثاثیه منزل، به دفاتر شرکت­ها، اداره­های دولتی و غیر دولتی، مراکز آموزشی و غیره نیز ارائه خدمات می­کند.

از آنجایی که جابجایی و اثاث کشی فعالیت سخت و حساسی بوده که همواره در کنار مشغله روزانه، مشکلات متفاوتی را برای همشهریان فراهم می­کند، از این رو باربری جام جم بعنوان یک باربری اخلاق­گرا، با شعار «تبلیغ ما کار حرفه­ای ماست»، با ارسال نیروهای جوان ورزیده و خوش اخلاق به بهترین وجه به جلب بیشترین رضایت از سوی مشتریان نائل می­آیند.

در صورت رضایت واقعی از کادر جام جم بار، باربری را به دوستان و اقوام خود معرفی نمائید.

باربری پاسداران

ساعت فعالیت اتوبار و باربری پاسداران جام جم

اتوبار و باربری پاسداران بعنوان زیرمحموعه اتوبار و باربری بزرگ جام جم تلاش نموده

است تا بصورت کاملاً شبانه روزی به پاسخگویی تلفن های شهروندان عزیز بوده و در

طول اکثر ساعات شبانه روز نیز به ارسال سرویس اقدام نماید.