باربری پیروزی و باربری افسریه

باربری پیروزی و افسریه جام جم

باربری پیروزی و افسریه بعنوان یکی از سه شعبه اصلی فعالیت اتوبار و باربری جام جم می باشد که در محدوده محلات پیروزی و افسریه قرار دارد، به لحاظ خدمات رسانی محلات مذکور و سایر محلات مجاور آنها را تحت پوشش قرار می دهد.

تماس مستقیم با باربری پیروزی و افسریه (اتوبار جام جم)

برای درخواست سرویس از باربری پیروزی و افسریه جام جم (باربری شرق) می توانید بر روی لینک پایین شماره های زیر کلیک کرده و مستقیماً تماس حاصل نمائید.

برای تماس با باربری جام جم و رزرو سرویس کامیون بر روی Call Me کلیک کنید.

+۹۸ (۲۱) ۷۷۳۴-۸۵۹۴

Call Me

برای تماس با باربری جام جم و رزرو سرویس کامیون بر روی Call Me کلیک کنید.

+۹۸ (۲۱) ۷۷۳۴-۶۱۹۶

Call Me

برای تماس با باربری پیروزی (جام جم) و رزرو سرویس وانتی بر روی Call Me کلیک کنید.

+۹۸ (۲۱) ۷۷۱۴-۵۸۳۶

Call Me

برای تماس با مدیریت باربری و اتوبار جام جم بر روی Call Me کلیک کنید.

+۹۸ (۹۱۹) ۰۷۶-۲۹۵۱

Call Me

ساعات فعالیت اتوبار و باربری پیروزی و افسریه جام جم

از آنجایی که شهروندان ساکن در محله های باربری پیروزی و افسریه ممکن است بنا به هر دلیلی، ساعات مختلفی از شبانه روز را برای اثاث کشی و حمل و جابجایی بار خود انتخاب کنند. از این رو مسئولین باربری و اتوبار جام جم تلاش کرده تا اکثر فعالیت های اتوباری و باربری خود را حتی الامکان بصورت شبانه روزی به شهروندان عزیز ارائه کنند.

ساعات پاسخگویی باربری پیروزی شبانه روزی است

همچنین فعالیت اتوبار پیروزی و افسریه باربری جام جم در زمینه پاسخگویی تلفنی و ارائه مشاوره رایگان در زمینه حمل بار، بسته بندی و اثاث کشی، بصورت کاملاً شبانه روزی می باشد.

باربری پیروزی و افسریه جام جم

سرویس کارگر خالی باربری پیروزی و افسریه

ارسال سرویس های کارگر خالی باربری و اتوبار پیروزی و افسریه که در آن شهروندان بدون نیاز به کامیون و یا خودرو باری اتوبار پیروزی و به دلایلی از جمله جابجایی درون ساختمانی، درون واحد مسکونی و یا دو ساختمان مجاور هم، تنها نیاز به نیروی کارگر خالی باربری پیروزی دارند؛ این باربری بصورت کاملاً شبانه روزی اقدام به ارسال نیرو برای این شهروندان عزیز خواهد نمود.

ارسال سرویس کارگر خالی برای جابجایی های نزدیک شما

ارسال سرویس وانتی باربری پیروزی

باربری پیروزی و افسریه برای رفاه حال شهروندان تلاش کرده تا با فعالیت شبانه روزی در حیطه ارائه خدمات وانتی به شهروندان، سرویس های وانتی خود را تحت عنوان وانت شرق بصورت کاملاً شبانه روزی به شهروندان محلات ساکن در محدوده باربری و اتوبار پیروزی و افسریه ارائه می کند.

ارسال سرویس وانتی باربری پیروزی جام جم بصورت شبانه روزی است

ارسال سرویس وانتی توسط اتوبار جام جم، اتوبار پیروزی و آژانس وانتی جام جم بصورت کاملاً شبانه روزی می باشد.

۷۷۱۴۵۸۳۶

۷۷۳۴۸۵۹۴

۷۷۳۴۶۱۹۶

درباره اتوبار جام جم

شرکت اتوبار و باربری جام جم (جام جم) با قدمتی بیش از ۳۰ سال

در حمل و نقل درون شهری (و برون شهری) با برخورداری از کارگرهای

ورزیده، با اخلاق و خصوصاً نیروی جوان، دارای کادری مطمئن و

مدیریتی عالی بوده که بصورت شبانه روزی در خدمت همشهریان

و هموطنان گرامی می­باشد.

شرکت اتوبار و باربری جام جم با تخصص باربری در سراسر شهر تهران (شرق تهران و محله پیروزی و محلات مجاور آن بصورت ویژه) همواره برای باربری لوازم و اثاثیه شما آماده به خدمت می­باشد.

شعبه پیروزی این باربری بصورت شبانه روزی به محله­ های افسریه، نبرد، خاوران، ابوذر، نیروی هوایی، ائمه اطهار و محله­ های مجاور ارائه خدمت می­ کند.

اتوبار جام جم در محله پیروزی و افسریه خدماتی را به شکل زیر ارائه می دهد

کارگران و نیروهای اثاث کش حرفه ­ای و متخصص:

اکثر نیروهای باربری پیروزی جوان و متخصص بوده و حداقل بالای ۱۰ سال تجربه کار در این زمینه را دارند.

بسته بندی حرفه ­ای اثاثیه:

باربری جام جم با برخورداری از کارتن ­های مقاوم و محکم، نایلون­، کیسه ضربه ­گیر حباب دار، سلفون و مانند آن به بهترین نحو اثاثیه را بسته ­بندی کرده و اثاثیه را به بهترین حالت و با بیشترین امنیت ممکن به مقصد شما منتقل خواهد شد.

بسته بندی حرفه ای توسط نیروهای ماهر اتوبار جام جم

نیروهای بسته بندی کننده اتوبار جام جم شعبه باربری پیروزی

انتقال به کامیون و بارچینی:

باربری و اتوبار جام جم با برخورداری از بارچین ­های حرفه ­ای و ماهر و با حداقل ۱۲ سال فعالیت در این زمینه (حداکثر ۲۴ سال)، با استفاده از کاورها و ضربه گیرها، اثاثیه را به مناسب ­ترین حالت چینش خواهند کرد تا اثاثیه با بیشترین اطمینان و امنیت به مقصد شما منتقل شود.

انتقال اثاثیه به کامیون و بارچینی توسط بارچین های ماهر اتوبار جام جم

انتقال بار به کامیون و بارچینی توسط نیروهای ماهر و کاربلد بارچینی اتوبار جام جم باربری پیروزی

برخورد مناسب کادر باربری:

این باربری با برخورداری از نیروهای جوان، ورزیده و خوش اخلاق، زمینه برای اطمینان خاطر و آسایش شهروندان برای آسایش خاطر شهروندان فراهم می ­کند. درواقع شما با آسایش خاطر فقط نظاره گر جابجایی مناسب اثاثیه و لوازمتان توسط نیروهای اتوبار جام جم باشید.

خودروهای به روز و مناسب نوع بار شما:

باربری پیروزی جام جم با برخورداری از انواع کامیون ­های به روز (ایسوزو و هیوندای) و بزرگ، مسقف، کفی مناسب اثاث کشی و روان، زمینه برای ایجاد یک تجربه جابجایی اثاثیه مطمئن را فراهم خواهد آورد.

خودروهای مناسب و به روز اتوبار جام جم

باربری پیروزی جام جم با انواع خودرو کامیون و وانتی با سرویس دهی شبانه روزی

خودروهای وانتی:

باربری و اتوبار جام جم علاوه بر برخورداری از انواع کامیون ­های مجهز، از وانت ­ها و وانت بارهای مجهز به انواع ضربه ­گیر و پتو و برخورداری از بارچین های ماهر و متخصص که در صورت نیاز شما عزیزان آماده ارائه خدمات به شهروندان می ­باشد.

باربری شبانه روزی پیروزی:

باربری و اتوبار جام جم تلاش کرده تا بصورت کاملاً شبانه روزی اقدام به پاسخگویی به تماس ­های تلفنی همشهریان نماید تا در صورت نیاز به رزرو و یا ارسال سرویس و نیرو در خدمت همشهریان عزیز باشد. این باربری با ارسال شبانه روزی سرویس کارگر خالی و سرویس شبانه روزی وانت گام مهمی در فعالیت شبانه روزی باربری درون شهری برداشته است.

باربری شرکت ها و ادارات:

باربری و اتوبار جام جم و شعبه پیروزی و افسریه این باربری همچنین در کنار نقل و انتقال اثاثیه منزل، به دفاتر شرکت ­ها، اداره ­های دولتی و غیر دولتی، مراکز آموزشی و غیره نیز ارائه خدمات می­ کند و با آنها به عقد قرارداد در زمینه جابجایی آنها اقدام می نماید.

از آنجایی که جابجایی و اثاث کشی فعالیت سخت و حساسی بوده که همواره در کنار مشغله روزانه، مشکلات متفاوتی را برای همشهریان فراهم می­ کند، از این رو باربری جام جم بعنوان یک باربری اخلاق­گرا، با شعار «تبلیغ ما کار حرفه ­ای ماست»، با ارسال نیروهای جوان ورزیده و خوش اخلاق به بهترین وجه به جلب بیشترین رضایت از سوی مشتریان نائل می ­آیند.

ارسال سرویس بین استانی توسط اتوبار جام جم

باربری و اتوبار جام جم و شعبه پیروزی و افسریه در صورت نیاز شهروندان، سرویس خارج از شهر و استان تهران را پذیرفته و با ارسال مجهزترین کامیون ها و یا وانت های خود و در صورت نیاز ارسال نیروهای ماهر و تنومند و با اخلاق برای بارگیری و بارچینی اثاثیه و لوازم شما برای ارسال به شهرستان اقدام خواهد نمود.

سرویس بین استانی اتوبار جام جم و شعبه باربری پیروزی

اتوبار و باربری جام جم و شعبه پیروزی بصورت شبانه روزی

در صورت رضایت واقعی از کادر جام جم بار، باربری را به دوستان و اقوام خود معرفی نمائید.